Zenski Kutak

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zenski Kutak

Dobrodosla na zenski forum !


5 posters

    Horor (koji su najstrasniji horori ?)

    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Empty Horor (koji su najstrasniji horori ?)

    Počalji  Charlie Harper Sub Avg 08 2009, 17:06

    Koji vam se horor urezao u secanje jer ste ga gledali kao dete ?
    Tema posvecena horor filmovima.
    avatar
    +tajči+


    Broj poruka : 1
    Datum upisa : 14.08.2009
    Lokacija : Hrvatska

    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Empty Re: Horor (koji su najstrasniji horori ?)

    Počalji  +tajči+ Pet Avg 14 2009, 10:13

    Charlie Harper ::Koji vam se horor urezao u secanje jer ste ga gledali kao dete ?
    Tema posvecena horor filmovima.

    evo meeeee, hvala na pozivu još jednom Very Happy e pa sad...nisam ga gledala kao dijete,ali svi smo mi djeca u duši.. krug affraid ne znam zašto ali poslije nisam dugo dugo mogla spavat i bojala sam se gledat TV, i sad kad se sjetim uhvati me neka panika. užasno mi je strašan onaj dio kad izlazi iz TV-a i sva ona voda...neznam grozno. inaće me plaše horori sa tako tim nekakvim kletvama, opsjednutost i slično.tako da ne moram ni spominjat exorcist
    jovana84
    jovana84


    Broj poruka : 12
    Datum upisa : 15.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : rekose da se ovo zove planet Earth

    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Empty Re: Horor (koji su najstrasniji horori ?)

    Počalji  jovana84 Pon Avg 17 2009, 02:14

    [quote="+tajči+"]
    Charlie Harper ::Koji vam se horor urezao u secanje jer ste ga gledali kao dete ?
    Tema posvecena horor filmovima.

    posto sam od malih nogu zaludjenik za horore,bar sam bila,
    prvi film mi je Leptirica...prvo pa musko od horora Laughing ...tu sam se navukla na ovaj zanr,tako da sam posle njegap ocela da gledam klasike preko Nosferatu,The Tingler...

    i dan danas mrzim klovnove,mislim dovoljno sam rekla...i dan danas su mi strasni...
    skoro sam bila na jednom rodjendanu i dosao klovn affraid

    samo kad se setim onih klasicnih horora iz od 20tih do 80tih godina proslog veka...
    pre svega mislim na crno-belu tehniku,i onu muziku ...
    moj mladji brat je znao da uzme floursentne vampirske zube i da me plasi...

    ili The Children of the Corn...koliko puta sam se plasila da idem kod babe i dede na selo jer imaju kukuruz Shocked lol!

    danas manje gledam horore,ali s vremena na vreme volim da odgledam dobro uradjen film strave i uzasa...
    urBana
    urBana


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 15.08.2009
    Lokacija : Born to be wild! :)

    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Empty Re: Horor (koji su najstrasniji horori ?)

    Počalji  urBana Pon Avg 17 2009, 17:44

    koja tema.... cheers
    Krug, Vještice iz Blaira, Legenda o gradu tame, Boogeyman, bilo ih je još..al ovi su najbolji..od njih nema Sleep Sleep
    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Empty Re: Horor (koji su najstrasniji horori ?)

    Počalji  Charlie Harper Uto Avg 25 2009, 18:49

    The Exorcist (1973)

    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Exorcist2000poster

    Egzorcist (The Exorcist) je američki hit horor iz 1973. godine. Mnogi ljubitelji horor filmova ga navode kao jednog od najboljih u žanru. Nakon uspeha Egzorcista usledili su nastavci: Egzorcist 2: Heretik iz 1977., Egzorcist 3 iz 1990., Egzorcist: Početak iz 2004. i Dominion: Prethodnik Egzorciste iz 2005., no niti jedan od njih nije došao blizu uspeha koji je imao originalni Egzorcist.

    Budzet: $12,000,000
    Zarada: $402,500,000
    urBana
    urBana


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 15.08.2009
    Lokacija : Born to be wild! :)

    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Empty Re: Horor (koji su najstrasniji horori ?)

    Počalji  urBana Sub Avg 29 2009, 03:27

    Uz sve navedeno...još i Kletva (2003), japanski film.... horor i pol affraid affraid
    casper
    casper


    Broj poruka : 4
    Datum upisa : 17.09.2009

    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Empty horor

    Počalji  casper Čet Sep 17 2009, 15:01

    U mislim da me je krug onako malo uplasio kad izlazi iz bunara, al nekako mi je legendarni neprevazidjen Halloween
    casper
    casper


    Broj poruka : 4
    Datum upisa : 17.09.2009

    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Empty Re: Horor (koji su najstrasniji horori ?)

    Počalji  casper Čet Sep 17 2009, 15:04

    Inace jos jednom hvala na pozivu na forum stvarno je
    super za nas filmadzije., a najvise za one koji obozavaju horore.
    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Empty Re: Horor (koji su najstrasniji horori ?)

    Počalji  Charlie Harper Čet Okt 01 2009, 13:57

    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Joy_Ride_Poster

    Jeziv film, ne previse ali pomalo jeste jeziv.

    Sponsored content


    Horor (koji su najstrasniji horori ?) Empty Re: Horor (koji su najstrasniji horori ?)

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet Maj 09 2024, 02:20