Zenski Kutak

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zenski Kutak

Dobrodosla na zenski forum !


    Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Koji film bi voleli da bude snimljen ? Empty Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Počalji  Charlie Harper Pet Avg 07 2009, 21:59

    Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Dakle film koji do sada nije snimljen a vi bi voleli da jeste i nadate se da ce biti snimljen ?

    Npr.
    Imate omiljenu video igricu a nikada nije snimljen film po noj ?
    Ili ste recimo procitali neki roman pa bi zeleli da bude snimljen film po njemu.

    Podelite to sa ostalima Idea
    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Koji film bi voleli da bude snimljen ? Empty Re: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Počalji  Charlie Harper Ned Avg 09 2009, 23:40

    Ja bih recimo zeleo da gledam film TWISTED METAL (popularna PS video igra) i voleo bih da ga nekad snime jer je igra odlicna i mislim da ima pricu za jednu super akcionu fantastiku.

    Koji film bi voleli da bude snimljen ? 252px-Twisted_Metal_2

    Drugi deo odnosno TM2 mi je najomiljenija i mislim da bi mogao da se napravi dobar film ili recimo filmski serijal iz 3 nastavka/dela.

    Koji film bi voleli da bude snimljen ? 43rciso747e4ou3

    Mislim da bi se svima koji su voleli ovu popularnu igricu i oni koji vole fantasiku kao filmski zanr bi se trebao dopasti TM film, naravno pod uslovom da ne bude "cista komercijala" koja ce samo obici bioskope i nista vise.
    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Koji film bi voleli da bude snimljen ? Empty Re: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Počalji  Charlie Harper Ned Avg 09 2009, 23:40

    Voleo bih da gledam neki film nebitno kog zanra ali da u njemu glume najvece NBA superzvezde danasnjice plus neke stare NBA legende a evo koje bi igrace konkretno voleo da vidim na filmskom platnu:

    Kobe "Black Mamba" Bryant
    LeBron "King" James
    Carmelo "Melo" Anthony
    Dwayne "Flash" Wade
    Dwight "Supermen" Hauard
    Chris "CP3" Paul
    Paul "The Truth" Pierce
    ...itd.
    Michael "Air" Jordan
    "Ser" Charles Barkley
    David "Admiral" Robinson
    Karl "Mailman" Maloune
    Gary Payton
    John Stockton
    Shawn "Rain Man" Kemp
    ...itd.

    Moze biti recimo neki akcioni triler i npr Karl Meloun glumi FBI agenta prerusenog u postara a David Robinson koga drugog nego Generala ili tako neki visoki cin a Barkli recimo nekog mafijaskog bosa cija je desna ruka LeBron James koji je npr kralj kokaina na ulicama NY a Kobi Brajant je neki bogatas koga mafija juri zbog duga ali ga Melo spasava (oni su i u privatnom zivotu prijatelji) i eto tako nesto.

    Mislim da je ovako nesto i vise ne NErealno jel koliko bi trebalo para za tako nesto ali mislim da bi film itekako bio gledan jos ako je radnja dobra i ako bi film bio vredan a ne samo cista komercijala moglo bi da se zaradi ali mislim da tako nesto nikada nece biti snimljeno a bilo bi super da bude.

    Sponsored content


    Koji film bi voleli da bude snimljen ? Empty Re: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19 2024, 22:27