Zenski Kutak

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zenski Kutak

Dobrodosla na zenski forum !


3 posters

    Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja

    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja Empty Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja

    Počalji  Charlie Harper Pet Avg 07 2009, 21:52

    Kada gledam TV i kada naiđem na neki film, ukoliko posle izvesnog vremena shvatim da je loš - menjam kanal. Međutim, ukoliko pustim film na DVD-u, obično ga ili prekinem skoro pa u samom startu ili mu dam šansu i odgledam do kraja, ma kako on loš bio.

    Da li se vama desilo da naiđete na toliko loš film da jednostavno ne možete da ga odgledate do kraja, ili svakom pružate šansu, jer u svakom pronalazite bar nešto interesantno ?
    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja Empty Re: Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja

    Počalji  Charlie Harper Pon Avg 10 2009, 00:03

    Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja 200px-Kill_bill_vol_one_ver

    Kill Bill: Vol. 1 (2003) i Kill Bill: Vol. 2 (2004)

    Uzasni filmovi ! Glupost nevidjena !
    Ova dva se nalaze u Top 5 najlosijih koje sam ikada gledao odnosno pokusao da gledam jer sam i jedan i drugi prekinuo nakon par minuta (kasnije sam ih prelistao da vidim nisam li pogresio medjutim ne ova dva filma su izuzetno losa).

    Pre par godina kada sam bio na letovanju u busu su nam pustili drugi deo i nakon svega 15 min morali su da prekinu na burno negodovanje i insistiranje putnika i to mi je samo bila potvrda da se mnogima ne svidja.
    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja Empty Re: Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja

    Počalji  Charlie Harper Pon Avg 10 2009, 00:05

    War of the Worlds 2: The Next Wave (2008)

    Ovo je mozda i najgori film koji sam ikada gledao !

    Neverovatno koliko je los a prvi deo iz 2005- je jedan od naboljih koje sam gledao i da ovako upropaste nastavak od koga se puno ocekivalo pa mislim sta reci ?!?
    Uzas ! strahota ! ma sramota da se bacaju pare za ovakvo nesto.
    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja Empty Re: Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja

    Počalji  Charlie Harper Pon Avg 10 2009, 00:14

    Tomb Raider 3 (2008)

    Uzasan film !
    Ne preporucujem ga, ne nikako nemojte gledati ovaj film jer je los i sam sam ga premotavao i mozda sam nekih 30-ak min sve skupa odgledao.

    Ono sto je posebno zanimljivo za ovaj film je to sto ga nema ni na IMDB-u ni na Wikipediji.
    jovana84
    jovana84


    Broj poruka : 12
    Datum upisa : 15.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : rekose da se ovo zove planet Earth

    Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja Empty Re: Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja

    Počalji  jovana84 Pon Avg 17 2009, 14:37

    gledala sam samo nekih 15min pocetka Hari Potera... i samo iskljucila dvd...
    takodje Kill Bill,Almodovarove filmove,Sumrak,Zodiac,Matrix...ima jos ali kad ne mogu da se setim nisu vredni pomena...
    cim me film ne zainteresuje od samog pocetka,nema sanse da ga gledam do kraja...
    jer ne mogu samu sebe da mucim gledajuci neke nebuloze...
    Gladijator
    Gladijator


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 13.08.2009
    Godina : 39

    Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja Empty Re: Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja

    Počalji  Gladijator Čet Sep 10 2009, 00:44

    Anakonda 3 i 4 su totalni promasaj nemojte to gledati da se ne izbljujete giljotina

    Sponsored content


    Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja Empty Re: Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19 2024, 23:27