Zenski Kutak

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zenski Kutak

Dobrodosla na zenski forum !


    Warcraft (2011)

    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Warcraft (2011) Empty Warcraft (2011)

    Počalji  Charlie Harper Pon Avg 10 2009, 19:36

    Warcraft (2011)

    Release Date: 2011 (USA)

    Warcraft (2011) Worldofwarcraftwallpapebx2

    Warcraft jedna od najboljih video igara svih vremena a sada ce biti snimljen i film medjutim premijera se ocekuje tek 2011-e i dosta toga nije sigurno osim jednog... film ce biti snimljen !
    Bice to jedan od najzahtevnijih i najkomplikovanijih filmova za snimanje, u istoriji, jer igra ima mnogo likova kojima treba "udahnuti zivot" i jos mnogo toga da ne duzim ali ukoliko sve bude kako treba ovo bi trebao biti jedan od najboljif filmova fantastike i mislim da bi mogao potisnuti filmove kao sto su Alien i TLOTR.

    Warcraft (2011) Wall10-800x600

    Warcraft - IMDB


    Poslednji izmenio Charlie Harper dana Pon Avg 10 2009, 19:38, izmenjeno ukupno 1 puta
    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Warcraft (2011) Empty Re: Warcraft (2011)

    Počalji  Charlie Harper Pon Avg 10 2009, 19:36

    Kada sam cuo da ce biti snimljen film "Warcraft" moj komentar je bio sledeci: u jbt ovo bolje od sexa
    Ne bukvalno, naravno

    Toliko sam uzbudjen zbog toga kao da imam 15 godina ali ako sve bude odradjeno kako treba i film ne razocara ja cu se tog dana kada ga budem gledao i ponasati kao dete

    Od ovog filma ocekujem puno jer je igra jedna od najboljih pa ocekujem da to sada lepo prenesu na film.
    Bice tesko to je sigurno ali ocekujem dobre glumce koji ce nam uverljivo docarati/prikazati likove iz igre.

    Covece kako je 2011-ta daleko sada ihhhh
    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Warcraft (2011) Empty Re: Warcraft (2011)

    Počalji  Charlie Harper Pon Avg 10 2009, 19:37

    Ako reziser i svi koji ce imati bilo kakvog udela u filmu Warcraft budu imali ozbiljan pristup kao poredjenja radi u filmu TLOTR onda je Gospodar Prstenova ozbiljno ugrozen jer ce biti svrgnut sa trona iz prostog razloga sto ja ne mogu da zamislim bolju fantastiku od Warcraft-a.

    Sponsored content


    Warcraft (2011) Empty Re: Warcraft (2011)

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20 2024, 05:25