Zenski Kutak

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zenski Kutak

Dobrodosla na zenski forum !


    Prepoznaj kadar i pogodi film

    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Prepoznaj kadar i pogodi film Empty Prepoznaj kadar i pogodi film

    Počalji  Charlie Harper Pet Avg 07 2009, 21:53

    Evo jedne veoma zanimljive filmske igre.

    Sve što treba jeste da prepoznate kadar iz zadatog filma, tj pogodite film i da postavite novi zadatak. U plejeru u kom puštate divx ili dvd trebalo bi da imate opciju capture i tako "uslikate" određenu sekvencu iz filma koji pustite. Zatim je potražite tamo gde vam se nalazi plejer na disku, tu negde bi trebalo da je smešten taj file. Uploadujete na imageshack i postavite ovde.

    Napomena: Ko pogodi on postavlja kadrove sledeci jer bi u suprotnom igra izgubila svaki smisao. (To sam zaboravio da napisem).
    Dakle ako pogodite red je na vas i tako dalje ko pogodi on zadaje sledeci film za pogadjanje.
    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Prepoznaj kadar i pogodi film Empty Re: Prepoznaj kadar i pogodi film

    Počalji  Charlie Harper Pon Avg 10 2009, 00:32

    Evo ja cu poceti sa jednim lakim kadrovima iz jednog popularnog filma cisto da dam primer i pokazem kako bi igra trebalo da se igra (verujem da ste svi ukapirali i da je svima jasno ali ajde da budem profesionalan).

    Prepoznaj kadar i pogodi film 51857196

    Prepoznaj kadar i pogodi film 95789014

    Prepoznaj kadar i pogodi film 18166381
    Charlie Harper
    Charlie Harper
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 331
    Datum upisa : 07.08.2009
    Godina : 40
    Lokacija : Srbija

    Prepoznaj kadar i pogodi film Empty Re: Prepoznaj kadar i pogodi film

    Počalji  Charlie Harper Pon Avg 10 2009, 00:37

    Naravno cilj igre svakako nije da se postave ovako laki kadrovi iz jednog filmskog hita kao sto sam ja ucinio ali ja to ucinih samo da bi dao primer kako se igra ova igra ukoliko neko nije upucen.

    Pravila: kada neko postavi kadrove vi ukoliko znate napisete o kom filmu mislite da je rec i cekate da vam taj koji je kadrove postavio to potvrdi i samo ukoliko ste 100% sigurni da dajete tacan odgovor / pogodak onda nastavite dalje sa igrom i vi postavite kadrove.
    Onaj ko pogodi postavlja nove kadrove odnosno daje sledeci zadatak / film za pogadjanje.

    Sponsored content


    Prepoznaj kadar i pogodi film Empty Re: Prepoznaj kadar i pogodi film

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19 2024, 20:20